Nova Aetas Renesans – Late Pledge


  

Zachęcamy do zamawiania gry “Nova Aetas Renesans“, która dzięki naszemu wydawnictwu ukaże się w języku polskim. Produkcja planowo powinna zakończyć się w drugiej połowie listopada.

Nasza przedsprzedaż będzie podzielona na “2 fale”. Już teraz będziecie mieli możliwość zamówienia gry podstawowej wraz ze wszystkimi odblokowanymi celami podczas kampanii na platformie Kickstarter, a także mniejszych dodatków: Hyperion, Minotaur, Mediceo oraz Draco.

W drugiej fali dostępne będą 3 duże dodatki: Katakumby, Under Siege oraz Vesuvio.
O terminie rozpoczęcia przedsprzedaży poinformujemy.

Możemy Was zapewnić, że wszystko co było dostępne na Kickstarterze podczas kampanii LMS będzie dostępne również w polskiej wersji językowej, a podział na 2 fale wynika z faktu, że LMS również podzielił tak swoje wysyłki dla wspierających na Kickstarterze.

Late Pledge potrwa do 29 października 2023r. do godziny 22:00.


Poniżej znajdziecie opis gry, jej zawartość, rozgrywkę, a także video recenzje, możliwe produkty
do zamówienia i wiele innych ciekawych informacji na temat gry.

Daj się uwieść magicznej atmosferze Nova Aetas Renesans! Gra została osadzona w realiach fantastycznego włoskiego renesansu a jej fabuła przeniesie Cię w mityczną kampanię opartą na historycznych wydarzeniach z wojny między Rzymem a Wenecją na początku XVI wieku.

Nova Aetas Renesans oferuje fantastyczne przygody z mechaniką eksploracji, doskonale połączoną z rozwojem postaci i ekscytującym systemem walki.

Świat Nova Aetas stoi przed nowym zagrożeniem.
Tytan, brat Crono, zagraża niepewnemu pokojowi między włoskimi miastami.

Dzięki temu rozszerzeniu będziesz mógł zmierzyć się z jednym z największych modeli, jakie kiedykolwiek wyprodukował LMS, zarówno w Nova Aetas jako mini-kampania, jak i w Black Rose Wars jako grywalny Mag oraz jako (naprawdę duża) Ewokacja razem z jego Myrmidonami.

Wściekły Minotaur został zauważony w lesie! Jego niszczycielska furia musi zostać powstrzymana, a twoi bohaterowie będą tymi, którzy będą polować na tego gigantycznego i strasznego wroga!

To rozszerzenie dodaje nowe Polowanie, które można podjąć podczas dowolnej kampanii jako misję poboczną.

To rozszerzenie może być również użyte w Black Rose Wars jako nowa Ewokacja, którą można przywołać z nowego Zakazanego Czaru zawartego w tym pakiecie.

Dodaj potężnego nowego bohatera do swojej Wolnej Kompanii! Mediceo jest najemnikiem i niezrównanym myśliwym a dzięki swej broni strzeleckiej i umiejętnościom, będzie wiedział jak ujść z życiem z najbardziej rozpaczliwych sytuacji. Podążaj jego drogą!

Ten bohater może być również używany w Black Rose Wars jako nowy Mag dzięki karcie maga i 3 zaklęciom osobistym zawartym w tym pakiecie.

Dzięki temu rozszerzeniu będziesz mógł grać tym wielkim stworzeniem zarówno w Nova Aetas z mini-kampanią składającą się z 3 misji, jak i w Black Rose Wars jako Zapomniane Zaklęcie.

W Nova Aetas Renaissance maksymalnie 4 bohaterów zmierzy się z kampanią składającą się z 26 misji, zawierających 6 różnych zakończeń. Wybierz swojego bohatera i zanurz się we włoskim renesansie, pełnym intryg i wyjątkowych postaci.
Nova Aetas Renaissance to gra typu dungeon crawler, mocno odwołująca się do taktycznych gier wideo RPG, w których sztuczna inteligencja wrogów wystawia twoje umiejętności na ostateczny test. Płynny i dynamiczny system tur,
w przeciwieństwie do klasycznego „ruchu i uderzenia”, sprawia, że reakcje wrogów są wymagające i nieprzewidywalne. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość, pomiędzy misjami, odwiedzenia różnych miast i wiosek w całych Włoszech, co pozwoli rozwinąć swojego bohatera, pozyskać nowy ekwipunek lub znaleźć drugorzędne misje, które pozwolą ci znaleźć nową potężną broń i wyposażenie… Będziesz miał też możliwość rozwiązania zagadek czy odnalezienia ważnych przedmiotów, które mogą pomóc w przyszłych misjach.
Dodajcie do tego bogatą i satysfakcjonująca historię
a otrzymacie wielką, klimatyczną przygodę…

Wciągająca, oparta na fabule eksploracja i książka z wieloma stronami rozgałęzionych scenariuszy fabularnych zapewni Ci wiele różnych ścieżek do celu, a także kilka różnych zakończeń Twoich przygód!

Język angielski (dostępne napisy PL)

Wszystkie figurki są w skali 38mm, zgodnej z najnowszymi grami. Poniżej możesz zobaczyć nasze modele w porównaniu z innymi popularnymi grami.

Tutaj możesz zobaczyć skalę między różnymi figurkami występującymi w grze Nova Aetas Renesans.

Aby stworzyć ten projekt, rzeźbiarze LMS, Fernando Armentano i Tommaso Incecchi, przeszli samych siebie, dając prawdziwe życie nowym figurkom. Każda figurka została przestudiowana i opracowana, aby zapewnić jak najlepszą szczegółowość detali. Doświadczenie, które zdobyli w ciągu ostatnich kilku lat, daje nam pewność, że będziesz miał w swoich rękach jedne z najlepszych figurek w branży hobbystycznej. Poniżej możecie zobaczyć kilka wspaniałych figurek pomalowanych przez Angela GiraldeZ.

[pudelka3 id1=26084 szt1=1 id2=26083 szt2=1 id3=26085 szt3=1 id4=26086 szt4=1 id5=26087 szt5=1 id6=26126 szt6=1 font=55]

Zamawiając ten produkt otrzymasz:
– grę “Nova Aetas Renesans”
w języku polskim
– wszystkie odblokowane cele dodatkowe
z kampanii na platformie Kickstarter
– dodatek Mediceo
– dodatek Minotaur
– dodatek Draco
– dodatek Hyperion

Dodatki są również crossoverami do gry Black Rose Wars


Zamawiając ten produkt otrzymasz:
– grę “Nova Aetas Renesans”
w języku polskim
– wszystkie odblokowane cele dodatkowe
z kampanii na platformie Kickstarter


Zamawiając ten produkt otrzymasz:
– dodatek “Mediceo” w języku polskim, który jest również crossoverem do gry Black Rose Wars


Zamawiając ten produkt otrzymasz:
– dodatek “Minotaur” w języku polskim, który jest również crossoverem do gry Black Rose Wars


Zamawiając ten produkt otrzymasz:
– dodatek “Draco” w języku polskim, który jest również crossoverem do gry Black Rose Wars


Zamawiając ten produkt otrzymasz:
– dodatek “Hyperion” w języku polskim, który jest również crossoverem do gry Black Rose Wars


GORĄCO ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W NASZEJ PRZEDSPRZEDAŻY!

*wygląd finalny może różnić się od tego co jest prezentowane w kampanii przedsprzedażowej