Poniżej znajdziecie opis gry, jej zawartość oraz inne informacje na temat tego tytułu.

Gra oraz komiksy są w polskiej wersji językowej.

PRZEDSPRZEDAŻ będzie trwała do 10 kwietnia, do godziny 22.00

Gier spodziewamy się w naszym magazynie w lipcu br.

Termin ten może ulec zmianie, co mamy jednak nadzieję, nie nastąpi. Jest to zależne od czynników na które nie mamy wpływu


Gra Hrabstwo Harrow została zaprojektowana przez Jaya Cormiera (MIND MGMT, In the Hall of the Mountain King, Belfort, Akrotiri)
i Shada Millera (Partners in Crime). Za grafiki odpowiada Tyler Crook, nominowany do nagrody Eisnera za serię komiksową “Harrow County”.

Gra jest oparta na powieści obrazkowej o tej samej nazwie, stworzonej przez Cullena Bunna i Tylera Crooka, wydanej w Polsce przez wydawnictwo Mucha Comics. Dla jeszcze większej imersji zachęcamy do zamówienia gry wraz z zestawem komiksów.

Hrabstwo Harrow to asymetryczna gra 1 vs 1, w której gracze kontrolują jedną z 3 frakcji (Obrońcy, Rodzina i Kammi), z których każda ma swój własny styl gry i cele. Gra zawiera również wariant dla trzeciego gracza – martwą wiedźmę Hester Beck, która jest pochowana pod drzewem i bardzo chce wrócić, by dokonać zemsty na mieszkańcach. Zamawiając polską edycję dostajecie wydanie deluxe zawierające dodatek “Poszukiwania Królowej”, umożliwiające rozgrywkę do 4 osób.

Razem z Mucha Comics przygotowaliśmy dla Ciebie cały komplet komiksów, opowiadający historię Hrabstwa Harrow i jego mieszkańców. Sięgnij po tę rewelacyjną graficzną powieść, która wprowadzi Cię w świat gry planszowej.


Elementy pokazane na stronie przedsprzedaży mogą się różnić zarówno wizualnie jak i ilościowo od tych w finalnej wersji gry.


Emma oraz inni Obrońcy próbują doprowadzić bezpiecznie mieszkańca do domu…

Levi wraz z Rodziną próbują zniszczyć budynki w Hrabstwie Harrow poprzez budowę burzowej ścieżki…

Hrabstwo Harrow wprowadza Cię stopniowo w swój mroczny świat, używając do tego kolejnych rozdziałów. To coraz większe wyzwania, wprowadzające dodatkowe zasady, komponenty i jeszcze więcej radości z grania..

HRABSTWO HARROW WG BGG


PRZEZ PIERWSZE 48h GODZIN OBNIŻAMY CENY