Divide Et Impera

DEI Divide Et ImperaWitamy w możliwej przyszłości, w której ogromna katastrofa prawie wyniszczyła życie na ziemi. Biała Śmierć, która pogrzebała większość ludzkości. Ci, którzy przeżyli, zjednoczyli się w frakcje, szukając siły do ​​walki o życie, podczas gdy niektóre mityczne rasy ujawniły się światu, napędzane pilnym poszukiwaniem zasobów. Budynki są zasypane śniegiem i lodem, nocą nie można wychodzić na zewnątrz, brakuje żywności, niezbędne jest odtworzenie zapasów żywności z poprzedniej epoki, a także lekarstw. Tylko jedna grupa, nazywająca siebie Rasą Rasową, była w stanie wykorzystać tę sytuację na swoją korzyść. Korzystając z wysoko rozwiniętej technologii, udało im się schronić w stworzonym od podstaw mieście z własną biosferą, chronionym przed zewnętrznym kataklizmem przez pola siłowe i tarcze energetyczne. Nikt nie wie, gdzie jest ukryte to miasto, ale wielu za nim tęskni. Rasowi udostępniają swoją technologię innym frakcjom, wykorzystując swoje drony do odzyskiwania zasobów technologicznych
i materiałów z zatopionych w śniegu domów. Wszystkie te zasoby są następnie wymieniane na lekarstwa i syntetyczną żywność, co stawia ocalałe frakcje przeciwko sobie w przebiegłym planie, aby utrzymać ich podział i kontrolę. W tym opuszczonym scenariuszu musisz walczyć o przetrwanie i dobro swojej frakcji

DEI to gra dla 2-4 graczy, w której każdy przywódca jest wezwany do zarządzania jedną z 4 asymetrycznych frakcji, odzyskiwania zasobów, korzystania z systemu przewag do poruszania się po mapie 3D (będziesz także przemieszczał się między różnymi wysokościami). Dzięki systemowi użycia i zarządzania swoimi kartami będziesz miał pełną kontrolę nad akcjami, które należy wykonać, będąc w stanie zaplanować swoje ruchy zgodnie z ruchami przeciwników. Kontrolowanie posterunków zapewni ci pełny dostęp do rynków, aby poprawić swoją rękę i pozwoli ci odblokować szereg wyczynów, które będą się zmieniać z gry na grę. Wiedza, jak skorzystać z Misji udostępnionych przez Rasę, zagwarantuje ci zwycięstwo nad innymi przywódcami.

Każda gra podstawowa jest u nas nierozerwalnie połączona z dodatkiem “Biała Śmierć”, zawierającym wszystkie cele odblokowane podczas kampanii na platformie Kickstarter.

Dodatek ten zawiera trzy nowe frakcje, zupełnie nowy rynek, tryb Automy, tryb solo i wiele więcej, które zapewnią Wam jeszcze więcej dobrej zabawy i jeszcze więcej regrywalności!

Od Ciebie zależy, które moduły dodasz do swoich gier, aby doświadczyć nowych scenariuszy. Miłego grania…

Zbuntowana i młoda najemniczka, znana jako Penny Boom, przemyka ulicami Starego Londynu, oferując swoje usługi temu, kto zaoferuje najwyższą cenę.

Zawartość: 
1x Figurka Penny Boom,
1x Meepel Penny Boom,
1x Karta Najemnika,
1x Zasady

Jeśli frakcja potrzebuje przewagi nad innymi, to jej wybór jest bardzo dobrym wyborem.
Dziewczyna, mimo młodego wieku, wykształciła już niezwykłe umiejętności w posługiwaniu się materiałami wybuchowymi. W swoim laboratorium, którego bezskutecznie szuka Rasa Czystej Krwi, Penny produkuje materiały wybuchowe i bomby. Jest tego więcej niż może i chce sprzedać. Więc ktokolwiek chce używać jej produktów, musi ją zatrudnić, aby uwolniła swoje niszczycielskie żądze przeciwko innym frakcjom…


Penny Boom to jednostka najemników, którą można zintegrować z dowolną grą Divide et Impera.


Duet Najemników, Mad i Max, robi wiele, by ich imiona były znane i podziwiane w każdym zakątku zmarzliny.

Zawartość: 
1x Figurka Mad i Maxa,
1x Meepel Mad i Maxa,
1x Karta Najemnika,
1x Zasady

Obaj są odważni, odważni i całkowicie szaleni. Na swoim Snowbugu (mocno spersonalizowanym łaziku śnieżnym) przemierzają oblodzone drogi Starego Londynu, oferując swoje umiejętności Liderom na tyle głupim, by ich zatrudnić! Bez względu na to, czy będą na misjach zwiadowczych, czy ofensywnych, nic nie przestraszy tego duetu: za alkohol i trochę jedzenia zrobią wszystko!

Mad i Max to jednostka najemników, którą można zintegrować z dowolną grą Divide Et Impera.


Witamy w Cytadeli!
Groźna forteca Rasy Czystej Krwi wznosi się na białej, śnieżnej pustyni Starego Londynu, z jednej strony kusząc i zachęcając do przedarcia się na drugą stronę murów, z drugiej….nie będzie to łatwe, bowiem groźny Jaeger strzeże murów Cytadeli, eksterminując wszystkich nieoczekiwanych gości.
Kto zdobędzie Cytadelę?

Cytadela jest miejscem skrywającym największe sekrety: znajdują się tam tajemnice, o których ludzkość nie musi wiedzieć. Czy teraz jest czas na ujawnienie wszystkich prawd? Wolność nie może czekać!

Czy jesteś gotowy rzucić wyzwanie Potędze Czystej Krwi?
Dzięki rozszerzeniu Cytadela możesz grać w D.E.I. gry z nowym trybem oraz dodatkowymi, alternatywnymi Liderami czterech frakcji gry podstawowej oraz jednego Lidera i jednego Drona do frakcji Rasy Czystej Krwi (zawartych w ekskluzywnym dodatku Stary Londyn).


Witamy w Starym Londynie! Oblodzone drogi są bardziej niebezpieczne niż kiedykolwiek, a Rasowi postanowili wysłać sygnał do wszystkich grup ocalałych, które chcą ich łaski. Poza tym Rasowi są zmęczeni licznymi atakami Rebeliantów, a teraz chcą oczyścić problem od podstaw. Tak więc, po zbudowaniu nowej bazy operacyjnej w pozostałościach Big Bena, rasowi nie zawahają się ukarać wszystkich frakcji, które nie uklękną przed ich mocą!

To rozszerzenie pozwala grać nową frakcją: Rasą Czystej Krwi, tymi, którzy panują nad całą ludzkością. Gracze mogą używać tej frakcji w każdej rozgrywce D.E.I. z wyjątkiem tych, podczas której używacie trybu Cytadela, z dodatku Cytadela.

Ponadto to rozszerzenie wprowadza tryb Kampanii z połączonymi scenariuszami.

Zasady zawarte w tym rozszerzeniu wprowadzają również trzy nowe tryby gry: Tamiza, Zemsta oraz Wyzwanie i sojusz, aby uczynić rozgrywki jeszcze bardziej regrywalnymi!


Dwie nowe frakcje Ocalałych są w mieście! Stare londyńskie drogi są teraz jeszcze bardziej niebezpieczne, a walka o przetrwanie bardziej zabójcza niż kiedykolwiek!
Handlarze i Napromieniowani naukowcy wędrują teraz po ulicach… co jeszcze może przynieść ta era?

Dzięki rozszerzeniu Handlarze i Napromieniowani możesz grać w D.E.I. gry do 6 graczy; w pudełku znajdziesz także dwie nowe frakcje: sprytnych Camdenów (doświadczonych handlarzy) i niebezpiecznych Napromieniowanych (radioaktywnych i śmiercionośnych). Możesz używać tych frakcji bez ograniczeń z dowolną liczbą graczy. Jest też nowy „rynek informacji”, dostępny we wszystkich twoich grach: zastąpi jeden z rynków z gry podstawowej.


Wyznawcy powstali z popiołów starożytnej religii. W czasach, gdy każda żywa istota szuka nadziei na przetrwanie, ta nowa i inkluzywna frakcja szybko nabiera siły. Mówi się, że ich kult zaginął u początków czasu, ale ślady jego przemijania można znaleźć w każdej epoce. Crono, ich bóg, pomaga im i prowadzi ich ku odrodzeniu i ku przyszłości.

Breacheri są uważani za wyrzutków, wyjętych spod prawa. Anarchistów.. Są wyróżniani jako ci, którzy rozpętali Białą Śmierć, bawiąc się infrastrukturą przekraczającą ich możliwości – przed Białą Śmiercią nieświadomie weszli do bazy danych obcego statku kosmicznego przeznaczonego do terraformowania, wyzwalając nową epokę lodowcową.Teraz walczą z systemem narzuconym przez Rasowych, szukając odkupienia.


W parze z tymi dwiema nowymi frakcjami są dwa nowe Drony, jeszcze jeden klasyczny, udostępniony przez Rasę Czystej Krwi, o charakterystycznym kształcie, niosący frakcjom dodatkową pomoc. Drugi, nietypowy, to ogromna, statyczna katedra zdolna do przenoszenia rzeczy i żywych istot w czasie. Katedra ta przywołuje bardzo niemiłe, koszmarne wspomnienia….

Wreszcie, wisienką na torcie jest Kult Crono, którego można używać w trybie solo, z systemem wprowadzonym w rozszerzeniu Białej Śmierci wraz z Frakcją Faunów, wprowadzając nowe zasady odzwierciedlające jej specyfikę.“Biała Śmierć” to ogromne rozszerzenie “Divide et Impera, które zawiera wszystkie ekskluzywne i dodatkowe materiały odblokowane podczas kampanii Kickstarter.

Pudełko Białej Śmierci zawiera trzy nowe dostępne frakcje, zupełnie nowy rynek, tryb Automy, tryb solo i wiele więcej, które zapewnią długowieczność i różnorodność twoim grom D.E.I.
Od Ciebie zależy, który moduł i ile modułów dodasz do swoich gier, aby poznać nowe scenariusze.


Figurki w grze nie są pomalowane.
Elementy, nazwy itp zamieszczone w kampanii przedsprzedażowej mogą różnić się od tych w finalnej wersji gry,
zarówno pod względem ilościowym jak i wizualnym.