Odrodzenie Szaleństwa – aktualizacje

Odrodzenie Szaleństwa (dodatek do Deep Madness) – aktualizacja #3
data aktualizacji: 02.02.2024

Z naszych informacji wynika, że dodatek powinniśmy odbierać z fabryki w połowie marca. Tym samym do naszego magazynu powinien dojechać na początku kwietnia, o czym będziemy informowali w kolejnych aktualizacjach.


Odrodzenie Szaleństwa (dodatek do Deep Madness) – aktualizacja #2
data aktualizacji: 06.11.2023

Prace nad tłumaczeniem dobiegają końca. Po zakończeniu etapu tłumaczenia przystąpimy do korekty a o kolejnych etapach będziemy informować w kolejnych aktualizacjach.

Dodatkowo jutro uruchomimy late pledge przedsprzedaży – tym razem będzie dostępny już tylko sam dodatek w ograniczonym nakładzie 200szt. Gier spodziewamy się w naszym magazynie na przełomie stycznia / lutego przyszłego roku.


Odrodzenie Szaleństwa (dodatek do Deep Madness) – aktualizacja #1
data aktualizacji: 27.07.2023

Przedsprzedaż Madness Reborn wystartuje w poniedziałek, 7 sierpnia, o godzinie 10.00 na stronie kampanii przedsprzedażowej Liczba gier w przedsprzedaży będzie limitowana do 400 egzemplarzy. Po premierze będzie dostępnych kilkadziesiąt sztuk, jednak będzie to niewielka ilość i będą w wyższej cenie.

Oprócz dodatku do Deep Madness, będą również dostępne “storage boxy” PROFUNDUM oraz MONSTRUM.
Ich nakład również będzie limitowany do 90 sztuk każdego.
Prowadzimy rozmwy o dostępności “art booków” oraz dodatkowych kości – w tym temacie będziemy informować w późniejszym terminie.

Kampania przedsprzedażowa będzie trwała dwa tygodnie i zakończy się 20 sierpnia o godzinie 22.00 lub w momencie wyczerpania zakładanej liczby gier przeznaczonych do przedsprzedaży.