Black Rose Wars: Odrodzenie – aktualizacje

AKTUALIZACJA #5
data aktualizacji: 01.09.2024

Nakład Black Rose Wars Odrodzenie dotarł do magazynu a my zaczynamy proces wysyłania zamówionych w przedsprzedaży gier. W związku z dużą ilością paczek (ponad 1500) zakładamy, że wysyłka potrwa około dwóch tygodni. Przypominamy również, że od wygenerowania listu przewozowego do momentu fizycznego nadania przesyłki, może minąć kilka dni.

Link do śledzenia statku.

AKTUALIZACJA #4
data aktualizacji: 16.11.2023

Nakład polskiej edycji gry został wyprodukowany i jak wiecie, miał został dowieziony do Polski pociągiem. Okres przedświąteczny to natłok przeróżnych transportów i niestety w związku z bardzo dużym obłożeniem nasza przesyłka zajmująca 2 pełne kontenery (53 palety) nie dostała zgody na załadunek na pociąg. Mając do wyboru oczekiwanie na kolejną awizację i nie wiedząc kiedy może ona nastąpić, wyjątkowo zdecydowaliśmy się na transport drogą morską, który gwarantuje, że Black Rose Wars Odrodzenie dotrze do nas w przełomie grudnia / stycznia. W tej chwili nasz operator logistyczny poinformował nas, że statek ma wypłynąć 19 listopada i dotrzeć do Gdyni 2 stycznia 2024r. Zakładamy, że odprawa celna zajmie kilka dni, realnie więc towar powinien dojechać na nasz magazyn w dniach 6-9 styczeń. Wtedy też niezwłocznie zaczniemy realizować wysyłki. Liczymy na Wasze zrozumienie, a o rozpoczęciu transportu poinformujemy w kolejnej aktualizacji.

Link do śledzenia statku.


AKTUALIZACJA #3
data aktualizacji: 31.10.2023

W przyszłym tygodniu odbieramy z fabryki nakład gry, co skutkuje tym, że “BRW Odrodzenie” dotrze na nasz magazyn na przełomie listopada i grudnia. O rozpoczęciu wysyłki gier zamówionych w przedsprzedaży będziemy oczywiście informować w kolejnej aktualizacji.


AKTUALIZACJA #2
data aktualizacji: 21.09.2023

“Black Rose Wars Odrodzenie” jest w trakcie produkcji.
Odbiór polskiej edycji z fabryki jest zaplanowany pomiędzy 15 a 30 października.
W naszym magazynie gry spodziewamy się pod koniec listopada.


AKTUALIZACJA #1
data aktualizacji: 19.07.2023

Produkcja Black Rose Wars: Odrodzenie jest już rozpoczęta. W tej chwili z taśm produkcyjnych zjeżdżają wszystkie plastikowe elementy. Pozostałe, papierowe i tekturowe, będą dla polskiej wersji językowej produkowane zaraz po zaakceptowaniu tzw. “sampla”, który ma dotrzeć do naszego biura w tym lub przyszłym tygodniu.

Oczywiście jak tylko będziemy mieć wszystkie 14 pudeł u siebie w biurze, zamierzamy je przed akceptacją bardzo wnikliwie przejrzeć a także w kolejnych aktualizacjach, pokazać Wam ich zawartość.

Odbiór naszej polskiej edycji Black Rose Wars: Odrodzenie jest przewidziany na połowę września (15.09), więc do naszego magazynu gra powinna dotrzeć w połowie października.
Wysyłkę do osób które zamówiły grę w przedsprzedaży planujemy na drugą połowę października i realizować będziemy ją samodzielnie, bez zlecania innym, zewnętrznym firmom.