LATE PLEDGE jest LIMITOWANY ILOŚCIOWO!


Wracamy do Was z możliwością ponownego zakupu przed premierą najnowszej gry osadzonej w uniwersum Black Rose Wars, czyli edycji Duel Lex

Gra ta dzięki naszemu wydawnictwu ukaże się nie tylko w języku polskim,
ale również jako limitowana edycja ekskluzywna.

Aby zachować spójność z oryginałem całość będzie drukowana w tej samej fabryce co wersja angielska.
Gier spodziewamy się w naszym magazynie w listopadzie 2023r.,
jednak jest to uzależnione od produkcji realizowanej przez Ludus Magnus Studio

Late Pledge potrwa do 29 października 2023r.,do godziny 22:00
lub do wyczerpania zakładanej liczby gier przeznaczonych do przedsprzedaży.

Sanktuarium Zakonu Krzyżackiego jest miejscem od dawna opuszczonym. Jego dokładna lokalizacja nie jest znana. Niegdyś symbol potęgi i wielkości, teraz stanowi skorupę dawnej chwały, podobnie jak jego ostatni gospodarz. Zakon celowo zbudował je w odosobnionym miejscu, aby potajemnie strzec szczątków największych Rycerzy, tych którzy wsławili się dzięki swoim umiejętnościom. W ten sposób Sanktuarium stało się miejscem ostatniego spoczynku wielu Wielkich Mistrzów. Ulrich był ostatnim Gościem, nie ze względu na swoje zasługi, ale z własnego rozkazu. Pokonany w bitwie pod Grunwaldem, został pozostawiony na śmierć zamknięty w Sanktuarium, zgodnie z jego wolą.
Od tamtej pory Zakon opuścił Sanktuarium. Nikt nie ma odwagi ponownie postawić tam stopy. Dzięki znajomości czarnej magii, duch Ulricha przetrwał w jego zniszczonym ciele. Nieliczni głupcy próbowali wedrzeć się do Sanktuarium, dołączając do grona nieumarłych. Zapuszczenie się tam może otworzyć drzwi do wielkiej potęgi, ale czy na pewno chcesz zapłacić za to tak wysoką cenę?

*karta w języku angielskim

Bartholomäus jest przywódcą mrocznego sabatu okultystycznego znanego pod nazwą Totentanz. Zgodnie z tradycją, przywódca sabatu wybiera swojego następcę i szkoli go, aż ten pokona mistrza i zajmie jego miejsce. Gdy do tego dojdzie, nowy przywódca grzebie swojego mentora i przejmuje jego maskę, na zawsze ukrywając swoją tożsamość przed oczami reszty sabatu. Za maską Bartholomäusa może skrywać się każdy, mężczyzna lub kobieta, młody lub stary. Pewne jest tylko jedno – jego całkowite oddanie Sprawie. Właśnie dlatego Bartholomäus wyruszył na poszukiwanie zaginionego Sanktuarium Zakonu Krzyżackiego. Doniesienia mówią o ogromnej mocy drzemiącej w jego komnatach. Potędze zdolnej przywołać zastępy Templariuszy, będących pod kontrolą mocy Szkoły Magii Lex!

Ulrich von Jungingen był 26. Wielkim Mistrzem Zakonu Krzyżackiego. W szaleńczym dążeniu do władzy praktykował czarną magię przez całe swoje życie, mając nadzieję, że przejdzie do historii i zostanie zapamiętany na wieki. U szczytu swojej potęgi stworzył niejasną szkołę magii znaną jako Lex. Zatruty mocą, postanowił skierować Zakon Krzyżacki przeciwko Polsce i Litwie, przekonany, że z łatwością może je sobie podporządkować. Jego pragnienie władzy sprawiło, że stał się arogancki i w 1410 roku stracił życie podczas wielkiej bitwy. Ponieważ stosował mroczne praktyki, jego szczątki są niespokojnie i spoczywają w świątyni w jego ojczyźnie. Nadal broni swojego dziedzictwa i będzie to robił, dopóki komuś odważnemu nie uda się go pokonać, odbierając mu jego mroczną moc.


GORĄCO ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W PRZEDSPRZEDAŻY!

Black Rose Wars Duel Lex”
edycja ekskluzywna

Zamawiając ten produkt otrzymasz grę
Black Rose Wars Duel Lex”
w języku polskim.

[stock_left id=’32272′]

Przewidywana dostawa:
listopad 2023r.