Poniżej znajdziecie opis gry “Middle Ages” w polskiej wersji językowej,
jej zawartość oraz inne informacje na temat tego tytułu.

PRZEDSPRZEDAŻ będzie trwała do 9 kwietnia, do godziny 22.00
Gier spodziewamy się w naszym magazynie na przełomie czerwca/lipca br.
*

CENA REGULARNA: 139,- zł

(zamawiając grę w przedsprzedaży oszczędzacie 40 zł)

*Termin ten może ulec zmianie, co mamy jednak nadzieję, nie nastąpi. Jest to zależne od czynników na które nie mamy wpływu

Jesteś seniorem na swoich ziemiach lennych, a przyszłość twojego lenna jest teraz w twoich rękach. Czy będziesz łaskawym Lordem, który buduje mury obronne i chroni swoje wioski? Czy rozwiniesz rolnictwo dbając o pola i wznosząc młyny? A może staniesz się pobożnym, budującym kościoły Panem? Może wolisz ucztować w wystawnych pałacach… A może pójdziesz na wojnę, rekrutując wojsko w swoich koszarach? Rozwijaj swoje ziemie według własnego wyobrażenia i zostań najbogatszym Lordem.


CO ZNAJDZIESZ W PUDEŁKU

Rozgrywka toczy się przez cztery rundy, symbolizujące mijające lata… W każdej rundzie gracze wykonają po cztery akcje zależące bezpośrednio od rodzaju zabranego kafla Fabuły. Wykonując powiązane z nimi akcje oraz czerpiąc profiity mogą zarówno ulepszać swoje królestwo jak również czerpać profity od innych graczy lub nawet ich atakować. Na koniec każdej z rund rozpatrujecie wydarzenie mające wpływ na Lenna wszystkich graczy… I nie zawsze są to wydarzenia pozytywne.
Ten z Graczy, który na po ostatniej rundzie ma w swoim skarbcu najwięcej dukatów wygrywa .


INSTRUKCJA


A TAK TO WYGLĄDA
W PRAKTYCE

ROZGRYWKA

RECENZJE

Te kilka opinii zostało przez nas zebranych podczas GEEKowiska oraz Wrocławskiego Festiwalu Gier Planszowych Gratislawia, na których demonstrowaliśmy “Middle Ages” pierwszy raz szerszemu gronu.
Wszystkie były bardzo pozytywne, a tu prezentujemy dosłownie kilka z nich. Mamy nadzieję, że to Was zachęci do zamówienia tej bardzo dobrej gry!

Zachęcamy do zamówienia swojego egzemplarza 🙂