Jokking HazardNova Aetas Renesans
 • Hrabstwo Harrow #1
  “Hrabstwo Harrow” jest w tej chwili na ukończeniu produkcji. Nakład polskiej edycji gry będziemy odbierać w drugiej połowie lipca, o czym oczywiście poinformujemy. Gry powinny wjechać do naszego magazynu pod koniec sierpnia / na początku września. Jak tylko dojedzie do nas polski egzemplarz “Hrabstwa Harrow”, natychmiast podzielimy się tym jak … Czytaj więcej.

 • Endeavor Deep Sea #1
  Całość jest wyprodukowana i czekamy na termin odbioru nakładu polskiej edycji gry z fabryki. “Endeavor” będzie do nas jechał transportem kolejowym i spodziewamy się go w naszym magazynie pod koniec lipca lub na początku sierpnia.

 • the Breach #6
  Nakład polskiej edycji gry odebraliśmy już z fabryki i czekamy w tej chwili na przydzielenie miejsca dla naszych kontenerów w pociągu zmierzającym do naszej pięknej krainy. W związku z transportem kolejowym gra dojedzie do naszego magazynu na przełomie lipca / sierpnia (choć bardzo liczymy na to, że będzie to jeszcze … Czytaj więcej.
 • the Breach #5
  Odbiór gry z fabryki mamy zaplanowany w okolicach 20 czerwca. Jak tylko odbierzemy i będziemy wiedzieć więcej na temat transportu, oczywiście Was poinformujemy.
 • the Breach #4
  Produkcja gry jest w toku i powinna się zakończyć w połowie kwietnia.
 • the Breach #3
  W tej chwili trwa już Nowy Chiński Rok, czyli zarówno wersja angielska jak i nasza rodzima – polska, będą produkowane po zakończeniu jego obchodów. Następnie po kontroli jakości całość będzie konfekcjonowana i przygotowywana do odbioru, który planowo powinien nastąpić w pierwszej połowie kwietnia (prawdopodobnie w jego pierwszym tygodniu). O transporcie … Czytaj więcej.
 • the Breach #2
  Zakończyliśmy prace nad tłumaczeniem i w tej chwili trwają prace korektorskie. W połowie listopada, po zakończeniu korekty, gotowe pliki trafią do produkcji.
 • the Breach #1
  W związku z przedłużeniem prac nad plikami przez LMS, pliki do tłumaczenia jeszcze do nas nie dotarły. O postępie prac poinformujemy Was o tym w osobnej aktualizacji.


 • Nova Aetas Renesans #10
  Gra dojechała do naszego magazynu a my rozpoczynamy wysyłki. Będą one podzielone na dwie fale: Dodatkowo będziemy również wysyłać grę do zamawiających na platformie KS, którzy zadeklrowali LMS wymianę na polską edycję.
 • Nova Aetas Renesans #9
  Nasze kontenery z Nova Aetas Renesans przeszły już odprawę celną, co oznacza, że w piątek gra zjedzie do naszego magazynu. Wysyłki rozpoczniemy od poniedziałku i będziemy je realizować w dwóch “falach”: W związku z tym, że być może już od dnia dzisiejszego zaczniemy generować etykiety “paczkomatowo – kurierskie”, mogą u … Czytaj więcej.
 • Nova Aetas Renesans #8
  Morska przygoda naszych kontenerów z grą się zakończyła i statek przybił już do polskiego portu. Gra czeka w tej chwili na odprawę celną. Czekamy i będziemy Was informować…
 • Nova Aetas Renesans #7
  Statek z grą jest już w Gdyni, jednak kontenery z NAR są przewidziane do rozładunku kilka dni później, bo 14 czerwca. Sytuacja ta jest związana z przeładowaniem gdyńskiego portu, co wymusiło dodatkową trasę na Litwę, by tam najpierw rozładować litewskie kontenery. W piątek powinien rozpocząć się rozładunek pozostałej części kontenerów … Czytaj więcej.
 • Nova Aetas Renesans #6
  Kontenery z NAR czekają w terminalu Felixstowe na załadunek na docelowy statek „MSC Audrey”, który tu możecie śledzić: https://www.vesselfinder.com/pl/?imo=9540065 Rozładunek w porcie gdańskim jest zaplanowany na 6 czerwca.
 • Nova Aetas Renesans #5
  Po dłuższej przerwie podczas której czekaliśmy na informacje z fabryki, możemy poinformować, że odbiór gry mamy zaplanowany na ten tydzień. Zaraz jak to nastąpi, poinformujemy o przewidywanych terminach transportu.
 • Nova Aetas Renesans #4
  Do ostatniej chwili liczyliśmy, że fabryce w której powstaje gra uda się przygotować naszą polską edycję do transportu. Niestety w dniu wczorajszym dostaliśmy informację, że gra jest już wyprodukowana ale będzie przygotowana dopiero na początku marca. W tej chwili planujemy już jak najszybszy transport na początek marca i mamy nadzieję, … Czytaj więcej.
 • Nova Aetas Renesans #3
  Jak wielu z Was wie, LMS opublikował erratę do tego tytułu. Sprawdziliśmy całość naszej edycji i większość zmian tam wskazana została już wcześniej przez nas wprowadzona do naszej polskiej wersji (kilka z nich wyszło z naszej strony). Jesteśmy po rozmowie z LMS i pozostałe błędy z erraty zostaną w całości wprowadzone … Czytaj więcej.
 • Nova Aetas Renesans #2
  Zakończyliśmy prace nad tłumaczeniem oraz jego korektą. Wszystko zostało już wysłane do Ludus Magnus Studio i w tej chwili czekamy na cyfrowe pliki do akceptacji. Produkcja powinna rozpocząć się w przeciągu dwóch tygodni.
 • Nova Aetas Renesans #1
  Kończymy prace nad tłumaczeniem. Polskie pliki finalne chcemy oddać do druku do końca tego miesiąca. Produkcja naszej rodzimej edycji już trwa, tak jak pozostałych wersji językowych. Wszystkie elementy niezależne językowo (plansze, figurki, kości, żetony itp) są produkowane dokładnie w tym samym czasie co dla pozostałych języków. Przesunięcie wersji polskiej przy … Czytaj więcej.