Katedra Koszmarów – aktualizacje

AKTUALIZACJA #5
data aktualizacji: 18.09.2023

Mamy już wszystko, by zacząć wysyłać “fix packi” do Katedry Koszmarów. Pierwsze listy polecą do Was już jutro a wysyłkę będziemy potwierdzać zwrotną wiadomością mailową. Liczymy, że do końca tygodnia wszystko od nas wyjdzie, a Wy będziecie mogli się w pełni cieszyć z gry.

WAŻNE: przesyłki realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Bądźcie wyrozumiali dla listonoszy i sprawdzajcie swoje skrzynki pocztowe 🙂


AKTUALIZACJA #4
data aktualizacji: 23.08.2023

Instrukcje, czyli pierwszy z elementów “fixpacka” już do nas dojechał. Czekamy na przedrukowane karty.
Wysyłkę powinniśmy rozpocząć w pierwszej połowie września, ale o tym będziemy oczywiście jeszcze dodatkowo informować.


AKTUALIZACJA #3
data aktualizacji: 11.08.2023

Wydruk poprawionych kart oraz instrukcji został zlecony, więc tak jak zapowiadaliśmy, zaczynamy zbierać Wasze adresy. Wszystkie osoby zainteresowane otrzymaniem “fixpacka” prosimy o wysłanie danych korespondencyjnych na dedykowany adres mailowy katedra@czachagames.pl

O terminie rozpoczęcia wysyłek poinformujemy w kolejnej aktualizacji. Przesyłki będą realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej.


AKTUALIZACJA #2
data aktualizacji: 20.07.2023

Przejrzeliśmy wszystkie Wasze sugestie pod naszym ostatnim postem dotyczącym “Katedry Koszmarów” i po konsultacjach z głównym wydawcą, zdecydowaliśmy się nanieść jeszcze kilka poprawek, tak by zarówno przedrukowywane karty jak i instrukcja, były jak najbardziej czytelne.

Na naszej stronie udostępniliśmy zarówno zestaw kart, które będziemy przedrukowywać jak i finalną wersję instrukcji: rewers kart Koszmarówkarty Konfliktówinne kartyinstrukcja


AKTUALIZACJA #1
data aktualizacji: 20.07.2023

Po powtórnej weryfikacji całości kart i przy pełnej współpracy z Board&Dice, zdecydowaliśmy o konieczności przedrukowania kart Koszmarów, wybranych kart Konfliktów, Ulepszeń i Wzmocnień. Dodatkowo nanosząc do instrukcji erratę przygotowaną przez oryginalnego wydawcę, usunęliśmy z niej jeszcze kilka literówek, dodając kilka przecinków.

Dodatkowo na naszej stronie udostępniliśmy zarówno zestaw kart, które będziemy przedrukowywać jak i finalną wersję instrukcji. Zachęcamy do spojrzenia i zgłaszania do końca weekendu ewentualnych uwag.
rewers kart Koszmarówkarty Konfliktówinne kartyinstrukcja

W przyszłym tygodniu całość plików zostanie wysłana do druku i jak tylko będziemy znać termin ich odbioru, rozpoczniemy zbieranie Waszych aktualnych danych wysyłkowych.