Dyskusja – Call of Madness

Pamiętaj – nie używaj wulgaryzmów, nie obrażaj innych użytkowników i pisz komentarze mając na uwadze wszelkie powszechnie stosowane zasady moralne. Komentarze są moderowane. Niestosowanie się do zasad może skutkować usunięciem twoich komentarzy lub usunięciem konta.

Staraj się również używać poprawnego języka polskiego – ułatwi to czytanie i zrozumienie treści.

I najważniejsze – trzymamy się tematu! Posty nie związane z tematem będą usuwane.

22 thoughts on “Dyskusja – Call of Madness”

   1. Wiesz teoretycznie emeryci… A tak naprawdę, w swoich domostwach… To zaciekli kultysci, którzy z wszystkich sił starają przywołać śpiącego? Niby zwykli emeryci… 🙂

 1. witam:) chciałem się zapytać czy przewidziane są jeszcze inne możliwości końca gry – po za śmiercią wszystkich kultystów. pytanie wynika z obawy przed mała rola wykonywanych zadań w takiej sytuacji zwłaszcza w grze dwuosobowej 🙂 może można jakieś warianty inne też wprowadzić do instrukcji? 🙂 pozdrawiam.

  1. Cthugha to szósty Przedwieczny – pierwszy z dodatkowych. W podstawce jest 5 Przedwiecznych. Tak planowani są kolejni – mamy nadzieję, że wsparcia pomogą ich odblokować. Przygotowaliśmy łacznie 4 dodatkowych Przedwiecznych poza tymi z podstawki, także jest o co walczyć 🙂

 2. Czy ktoś tu w ogóle zagląda ?
  Nie jest irytujące to że są obsuwy. Bo to normalne w takich projektach. Tylko to, że jakiekolwiek informacje pojawiają się rzadko, z opóźnieniem i jeszcze trzeba je sobie poszukać. Bo osoby które wsparły grę tutaj, dostały info wiele miesięcy temu i jedynie na stronie Kickstartera coś się można dowiedzieć. W innych projektach, które wspierałem dało się odczuć kontakt z producentem i często pojawiało się choćby drobne info, że żyją i praca trwa. A tu ? Cisza jak w grobie i człowiek zaczyna się denerwować.

  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz